منوی دسته بندی
حالا بخرید
منوی دسته بندی

فیلتر صنعتی

فیلتر سفارشی ، فیلتر صنعتی ، ساخت فیلتر

فیلتر سفارشی ، فیلتر صنعتی ، ساخت فیلتر

فیلتر صنعتی

از فیلترهای صنعتی برای تمیز کردن و تصفیه روغن های صنعتی ، روان کننده ها ، گازها و آب استفاده می شود. در مورد آب ، بین آب تصفیه نشده از دریا یا رودخانه ، آب فرآوری شده مورد استفاده در تولید صنعتی و آب خنک کننده تمایز قائل می شود.

سیستم های فیلتر صنعتی کجا استفاده می شود؟


فیلترهای صنعتی در طیف گسترده ای از زمینه های مختلف ، مانند نیروگاه های (برق) ، صنعت کاغذ و تولید خودرو به کار گرفته می شوند. یکی از متداول ترین کاربردهای فیلترهای صنعتی تمیز کردن آب شستشو است. از فیلترهای صنعتی در این زمینه استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که نازل های اسپری توسط ذرات موجود در آب مسدود نشده است.

مزایای استفاده از فیلترهای صنعتی


هدف از تصفیه صنعتی محافظت از زندگی انسان است. همچنین محیط زیست و ماشین آلات میباشد. چشم پوشی از تجهیز سیستم ها و اجزای سیستم مانند توربین ها و موتورها به سیستم های فیلتراسیون باید به حداقل برسد.

این امر باعث میشود تا موارد زیر رخ ندهد:

الف) از خرابی به دلیل اشتباهات جلوگیری کند
ب) هزینه قطعات یدکی را کاهش دهد
با توجه به جنبه های زیست محیطی ، تصفیه آب ، نفت یا گاز برای استفاده طولانی تر از این منابع ارزشمند ، ضروری است . و در نتیجه از آنها اقتصادی تر استفاده می شود. هنگامی که نوبت به دفع زباله های صنعتی در آب های طبیعی و یا تمیز کردن محلول های شیمیایی می رسد . استفاده از فیلترهای پیشرفته صنعتی برای انسان و طبیعت ضروری هستند.

فن آوری فیلتر برای صنعت
فیلتراسیون در سطح صنعتی نیازمند طراحی اختصاصی سیستم تصفیه مربوط به آن کاربرد را دارد . که نمی توان از فیلتر های عمومی جهت این مصارف بهره جست. فیلترهای صنعتی همیشه باید برای کارهای خاص ، خصوصیات سیستم و شرایط عملیاتی طراحی شوند. بنابراین ، ایجاد یک راه حل بهینه برای فیلتراسیون نیاز به همکاری نزدیک بین مشتری و سازنده به عنوان یک تولید کننده فیلتر با تجربه در مراحل اولیه برنامه ریزی دارد

دانش ما سرمایه شماست
این همکاری نزدیک با مشتری حتی پس از راه اندازی فیلترهای صنعتی باقی مانده است.

پیل فیلتر به کارکنان مشتریان خود در زمینه نگهداری و مراقبت از سیستم های تصفیه صنعتی آموزش می دهد. خدمات پس از فروش ما شامل جامع تعمیر و نگهداری و تعمیر را میشود. و این مجموعه در صورت لزوم ، قطعات یدکی اصلی را به سرعت و با اطمینان تأمین می کند.

فیلتر صنعتی

فیلتر هیدرولیک

فیلتر سفارشی ، فیلتر صنعتی ، ساخت فیلتر

Khodabin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *