منوی دسته بندی
حالا بخرید
منوی دسته بندی

فیلتر هیدرولیک

فیلتر هیدرولیک

فیلتر هیدرولیک

هیدرولیک شاخه ای است که شیوه های استفاده ازسیالات تحت فشار را بررسی میکند.

تصفیه هیدرولیک چیست و چرا به آن احتیاج دارید؟

فیلترهای هیدرولیک اجزای سیستم هیدرولیک شما را از آسیب در اثر آلودگی روغنها یا سایر مایعات هیدرولیک در استفاده ناشی از ذرات محافظت می کنند. در هر دقیقه ، تقریباً یک میلیون ذره بزرگتر از 1 میکرون (0.001 میلی متر یا 1 میکرومتر) وارد سیستم هیدرولیکی می شوند. این ذرات می توانند باعث آسیب به اجزای سیستم هیدرولیک شوند زیرا روغن هیدرولیک به راحتی آلوده می شود. بنابراین حفظ یک سیستم تصفیه هیدرولیک خوب باعث افزایش عمر اجزای هیدرولیک می شود.

هر یک از دقیقه یک میلیون ذره که بزرگتر از 1 میکرون (0.001 میلی متر) می توانند یک سیستم هیدرولیک را وارد کنید.

سایش اجزای سیستم هیدرولیک به این آلودگی بستگی دارد و وجود قطعات فلزی در روغن سیستم هیدرولیک (آهن و مس به ویژه کاتالیزورهای قدرتمندی هستند) تخریب آن را تسریع می کند. یک فیلتر هیدرولیک به از بین بردن این ذرات و تمیز کردن روغن به طور مداوم کمک می کند. عملکرد هر فیلتر هیدرولیک با راندمان حذف آلودگی آن ، یعنی ظرفیت های بالای نگه داشتن خاک اندازه گیری می شود.

یک سیستم تصفیه هیدرولیک شامل فیلترهای هیدرولیکی است تا خاک و ذرات را به صورت مداوم از بین ببرد.

فیلتر هیدرولیک

یک فیلتر هیدرولیک با از بین بردن این ذرات و تمیز کردن روغن به طور مداوم کمک می کند. عملکرد هر فیلتر هیدرولیک با راندمان حذف آلودگی آن ، یعنی ظرفیت های بالای نگه داشتن خاک اندازه گیری می شود. تقریباً هر سیستم هیدرولیک حاوی بیش از یک فیلتر هیدرولیک است. فیلترهای هیدرولیکی بین پمپ و محرکها به فیلترهای فشار گفته می شوند و فیلترهای هیدرولیک بین محرک ها و مخازن ، فیلترهای فشار کم یا خط برگشت هستند.

همچنین بخوانید:

هیدرولیک چیست؟

فیلتر صنعتی

Khodabin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *